Gorenjski muzej | August 17, 2017

Vrh

Občasne razstave

Trenutno si v naših razstavnih prostorih lahko ogledate sledeče občasne razstave:

- razstava del Lojzeta Dolinarja; galerija v Mestni hiši, do konca avgusta 2017

- etnološka razstava Žehta – Kako smo prali perilo pred nakupom pralnega stroja?; v Stebriščni dvorani Mestne hiše, do konca avgusta

- fotografska razstava Portreti – Tone Stojko; v galeriji Prešernove hiše, do konca avgusta

- muzejska razstava Pisalno pohištvo na Slovenskem; v gradu Khilstien, do konca septembra

Predhodna novica

Ni starejših zapisov.