Gorenjski muzej | February 24, 2017

Vrh

Občasne razstave

Trenutno si v naših razstavnih prostorih lahko ogledate sledeče občasne razstave:

- prostorska instalacija svetlobnih objektov Brez skrbi, Andreje Eržen; klet Mestne hiše; do konec februarja 2017

- glasbeno – zgodovinska razstava Prešernova gerlica; Prešernova hiša do 3. aprila 2017

- kiparska razstava Bitja v novejšem slovenskem kiparstvu; Galerija Mestne hiše in Galerija Prešernovih nagrajencev; do 27. februarja 2017

- muzejska razstava Gorenjska 1991 – 2016; 25 let v luči muzejskega gradiva; grad Khislstein, do konca maja 2017

- razstava iz cikla Kdor ustvarja, slabo ne misli – Folklorno društvo Sava Kranj; grad Khislstein; do konca februarja 2017

Predhodna novica

Ni starejših zapisov.