4. mednarodni festival likovnih umetnosti Kranj

6. sobota 3. oktober ob 18. uri GALERIJA KOLODVOR – BESNICA
7. ponedeljek 5. oktober ob 18. uri MAKEDONSKI KULTURNI CENTER
8. torek 6. oktober ob 16:55 uri GLAVNA OTVORITEV NA 15 RAZSTAVIŠČIH V
MESTNEM JEDRU KRANJA. GLAVNO ODPRTJE FESTIVALA S POHODOM PO PRIZORIŠČIH SE ZAČNE PRED MALO GALERIJO NA GLAVNEM TRGU 4 V KRANJU 6. OKTOBRA 2015 OB 16.55. FESTIVAL BO ODPRT V MESECU OKTOBRU.

Razstavni katalog festivala

1...Valobran iz betonskih tetrapodov_Maldivi 20150906_151003 arne - IRAN 2014 BRANDNER_M Karol Kuhar_2015_DNK krajine II_mešana tehnika na aluminiju_150x90 Peter Marolt Polje G krajine duha kolaž obarvan les kovina 542x390x38 2015 Ron Weijers - Moving On I - 60x90 - mixed media SUMIKO_M TANJA PRUSNIK, UTOPIA_SB_D4 foto daniel roos Valentina Angeli, titolo Winter, olio su tela cm 80 x 80, 2015 Poletna krajina, olje, platno, 60 x 85 cm_pom