Gorenjski muzej | June 20, 2019

grad Khislstein
Tomšičeva 44
4000 Kranj

Vsako soboto, z izjemo 11. maja, pripravljamo zanimive otroške delavnice.
Tematika v mesecu maju je sledeča:

– 4. maj – Šiviljska delavnica. S seboj prinesite kose blaga ali staro oblačilo, ki bi ga radi predelali. Izdelke boste odnesli s seboj domov.

– 18. maj – Viteške igre z lokostrelstvom na vrtu gradu Khislstein. V primeru dežja bomo pekli preste v muzejski kuhinji.

– 25. maj – Viteške igre z lokostrelstvom na vrtu gradu Khislstein. V primeru dežja bomo pekli preste v muzejski kuhinji.

VABLJENI V DRUŽBO MUZEJČICE