9 september 2021 @ 18:00 – 19:00 Europe/Ljubljana Časovni pas
2021-09-09T18:00:00+02:00
2021-09-09T19:00:00+02:00
[:SI]Specializirana bienalna mednarodna filatelistična razstava enovitrinskih razstavnih eksponatov DesetoOkno Kranj 2021[:]

Veseli smo, da v prvih septembrskih dneh lihega leta spet odpiramo vrata specializirane enovitrinske razstave z mednarodno udeležbo EnoOkno, ki se, ker je deseta po vrsti, imenuje DesetoOkno.
Okroglo obletnico praznujemo v nenavadnih razmerah, ki jih je ustvarila pandemija korone, vendar nas nič ni ustavilo na poti do odprtja razstave.
V želji, da razstavo zagotovimo v vsakih razmerah, smo prvotno klasično razstavo spremenili v virtualno razstavo za vse udeležence, ki se udeležijo tekmovanja. Ker pa računamo, da bo človeštvo
ta virus premagalo, in bodo razstave v bodoče tudi še potekale v živo, smo v sodelovanju z Gorenjskim muzejem uredili razstavne prostore tako, da domači razstavljavci razstavljajo tudi
v živo, vse eksponate pa si obiskovalci v razstavnih prostorih lahko ogledajo na velikem zaslonu. Stopnjujoča se precepljenost bo omogočila obisk tako Kranjčanov, Gorenjcev in tudi obiskovalcev
iz drugih delov naše dežele. Tako kot sodniki, pa si bodo razstavljene eksponate lahko ogledali prav vsi zainteresirani ljubitelji tekmovalnega razstavljanja iz Evrope in sveta, saj bodo, kot že navedeno, vsi eksponati na voljo za ogled na spletnem naslovu Zveze FZS do konca leta 2021.